FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Hoşgeldiniz Geri Dön
Sevgili dostlar,
Ocak 2015 den itibaren hastalarımı Ana- Med de görmeye başladım. Bilgi ve randevu için telefon: 02163167373
Adres: Medicana Çamlıca Hastanesi nin karşı sırasında yer alan Akbank ın olduğu binanın en üst katı. Atatürk mah. Alemdağ cad. No:10-12 Santral İş Merkezi Kat: 5 D: 12 Ümraniye- İstanbulKadın ya da erkek farketmez gebelik hormonları varoluş amacımızın hamilelik olduğunu düşündürebilir kişiye. Gerçekten de insan hayatında öyle özel bir dönemdir ki konu hakkında ne kadar çok okumuş, çalışmış, gebe takibi yapmış olsanız da ancak bebek beklediğiniz sırada tam olarak ne demek olduğunu anlayabilirsiniz. Hayatınızın kalanı boyunca korumak, sevmek, yol göstermek, fedakarlık etmekten ne olursa olsun vazgeçmeyeceğinizi hissedersiniz. Bilim ve kitaplar ne derse desin yalnız bedeninizde kitlesel olarak büyüyüp onu geçici misafirhane yapmaz. Aslında ruhunuzda ve kalbinizde yaşarsınız gebeliği.

1994 yılının Kasım ayında büyük bir hevesle kapısından girdiğim Kadın Doğum Kliniği ve sonrasında muayene ettiğim, gebeliğini izlediğim, doğumunu yaptırdığım hayat çizgilerimiz değişik oranlarda kesişen tüm hastalarımı bir dönem beraber yolculuk yaptığımızı düşündüğüm arkadaşlarım olarak gördüm. Karşılıklı pozitif etkileşimler yaşadığım herkesle bağlantıda kalmak, yeniden görüşmeye başlamanın yanısıra tanışmak gerekmeden yardım ve katkı sağlayabilmek ve yaşamın devamında ortak paylaşımlar oluşturmak amaçlarıyla doğdu internet sitesi fikri….

Gebelik, kadın sağlığı ve cinsel sağlık konularında bilimsel içeriği desteklenmiş sohbet yazıları yazmak ve sizden gelen sorulara olabildiğince hızlı yanıt vermeyi, göndereceğiniz yazı ve fotoğrafları yüklemeyi planladığım bu site aracılığıyla iletişimde kalmak dileğiyle...

Sevgiler..

Sibel Açıkalın

Açılış sayfasındaki fotoğrafda bana eşlik eden Ece Yaşıbeyli ye ve fotoğrafı çeken Mehtap Us Terzi ye teşekkür ederim.
© 2007 Sibel Açıkalın Exe Web Grubu