FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Sizden Gelenler Sizde Gönderin
Merhaba Sibel Hanım,

Öncelikle web sitesi oluşturmanızdan dolayı çok memnun olduğu belirtmek isterim.

Benim doğum hikayem de şöyle başladı;


2005 Kasım ayında eczaneden alıp evde yaptığım test sonucu hamile olduğumu öğrendiğimde ilk hissettiğim duygu tedirginlik ve endişe olmuştu. Planlı bir hamilelikti ama bu duygunun önüne geçememiştim.
Hiçbir doktor arayışına girmeden sizi tanıyan bir arkadaşımın tavsiyesi ile ilk size gelmiştim ve iyi ki de gelmişim. Aklımda size soracak o kadar çok soru olmasına rağmen siz daha sormadan anlattıklarınızla sorularıma cevap vermiş oldunuz. Buda size olan güvenimi artırmıştı. Normal doğum yapmak istiyordum ve siz en başından beri beni yüreklendirdiniz.
İlk cinsiyetinin erkek olduğunu söylediğinizde eşimin elini yumruk yapıp havaya kaldırdığı anı da unutamam. ( ama şimdide biz kızım olsun diye tutturdu J )

Vee artık 41. hafta olmuştu ama oğlumun gelmeye niyeti yoktu. 14 Ağustos 2006 Pazartesi günü normal kontrolüme geldiğimde hazırlıklı gelmiştim aslında. Ufaktan sancılarım başlamıştı ve siz ooo Serap’cığım seni yukarı doğumhane ye alalım doğumun başlamak üzere dediğinizde nasıl heyecanlı ve ağlamaklı olduğum dün gibi aklımda.

Vee birkaç saatlik sancı sürecinden sonra sizin , ebe ve hemşirelerin de yardımıyla saat 14:10 da canım bitoşum oğlum ARDA dünyaya geldi.

Şimdi 3,5 yaşında küçük bir delikanlı oldu.

Her şey için size çok teşekkür ediyorum.

Sevgiyle,

Serap & Arda
© 2007 Sibel Açıkalın Exe Web Grubu